Служба бронирования отелей
региона Буковель

Ежедневно с 09.00 до 19.00
+38 (068) 473-46-22
+38 (099) 328-93-51


Mon Ami
Изображение отсутствует


Сімейний півлюкс
В номері наявне велике двохспальне ліжко та двохярусне .Бездротовий доступ до Інтернету надається на всій території готелю безкоштовно. Дозволене проживання з дітьми будь-якого віку. За розміщення дітей віком до 6 років на наявних ліжках не стягується жодної плати. У номері відсутня розмістити дитячі ліжечка. Парковка Безкоштовна приватна автостоянка розміщена на території готелю (попереднє резервування місця не потрібне). Домашні тварини Розміщення з домашніми тваринами заборонено.
   Стандарт 2-хміст.
Бездротовий доступ до Інтернету надається на всій території готелю безкоштовно. Дозволене проживання з дітьми будь-якого віку. За розміщення дітей віком до 6 років на наявних ліжках не стягується жодної плати. У номері відсутня розмістити дитячі ліжечка. Максимальна кількість ліжок-2. Парковка Безкоштовна приватна автостоянка розміщена на території готелю (попереднє резервування місця не потрібне). Домашні тварини Розміщення з домашніми тваринами заборонено.
 Стандарт 3-хміст.
Бездротовий доступ до Інтернету надається на всій території готелю безкоштовно. Дозволене проживання з дітьми будь-якого віку. За розміщення дітей віком до 6 років на наявних ліжках не стягується жодної плати. У номері відсутня розмістити дитячі ліжечка. Максимальна кількість ліжок-3. Парковка Безкоштовна приватна автостоянка розміщена на території готелю (попереднє резервування місця не потрібне). Домашні тварини Розміщення з домашніми тваринами заборонено.
 Люкс 2-кімн.
Бездротовий доступ до Інтернету надається на всій території готелю безкоштовно. Двохкімнатний номер з великим двох спальним ліжком і вітальнею+кондиціонер та холодильник. Дозволене проживання з дітьми будь-якого віку. За розміщення дітей віком до 6 років на наявних ліжках не стягується жодної плати. У номері відсутня розмістити дитячі ліжечка. Парковка Безкоштовна приватна автостоянка розміщена на території готелю (попереднє резервування місця не потрібне). Домашні тварини Розміщення з домашніми тваринами заборонено.
 Напівлюкс
Бездротовий доступ до Інтернету надається на всій території готелю безкоштовно.Дозволене проживання з дітьми будь-якого віку. За розміщення дітей віком до 6 років на наявних ліжках не стягується жодної плати. В номері наявне одне двохспальне ліжко .В кімнаті№10 наявність кондиціонера. Парковка Безкоштовна приватна автостоянка розміщена на території готелю (попереднє резервування місця не потрібне). Домашні тварини Розміщення з домашніми тваринами заборонено.
 

Все отели
ТК Буковель
Ганс-Шале, отель
Гражда, музей-усадьба
Довбушанка, отель
Тавель, отель
Чабан, готель. Сніданок+вечеря! Wi-Fi!
Чабан-Апарт, готель, NEW! Сніданок+вечеря! Wi-Fi
с. Поляница
Апартаменты VILLA GOR
Захид, коттеджный комплекс
Николетта, отель
РА, отель
с. Микуличин
ОРЛАН, апарт-готель ORLAN
г. Ивано-Франковск
Mon Ami
Космач (Косівський район)
РУШІР Парк Готель RUSHIR
Карпаты отели, гостиницы. Отдых в Карпатах, цены. Жилье Карпаты, бронирование номеров